Recanto Da Lm
| Wi-Fi | Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i villan Recanto Da Lm Foz do Iguaçu kan du enkelt nå Parque Nacional do Iguacu, som ligger cirka 10 minuter bort med bil. Villan med 1 badrum, som har plats för upp till 4 gäster, erbjuder en parkering.
Iguassufallen flygplats ligger inom 10 minuters bilresa och Aripuca finns ungefär 7 km bort. Gästerna kan besöka Helisul som ligger ungefär 15 minuter bort med bil, medan Casino Iguazú finns ungefär 20 minuter bort med bil.
Gästerna är välkomna att laga sina egna måltider i ett komplett kök i den här villan. Restaurangen Restaurante Iguassu Golf Resort erbjuder brasilianska specialiteter ungefär 1 km bort.
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- Inga husdjur
Aktiviteter och avkoppling
- Grill faciliteter
På rummet
- Luftkonditionering
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur långt är det från Iguassufallen till villan Recanto Da Lm?
Flygplatsen Iguassufallen ligger 5 km från villan Recanto Da Lm. - ❓
Finns det ett kök i villan Recanto Da Lm?
Ett komplett kök finns i villan Recanto Da Lm. - ❓
Tillåter villan Recanto Da Lm husdjur?
Villan Recanto Da Lm tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool i villan Recanto Da Lm?
Ja, en bubbelpool erbjuds i villan Recanto Da Lm. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen i denna semesterbostad?
Gästerna i denna semesterbostad kan enkelt nå Dreamland Wax Museum och Helisul, som ligger 2 km från boendet respektive 2,1 km bort.